top of page
Copy of 20.jpg

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ NAD WODĄ

SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI POLIETYLENU PRZY URZĄDZANIU PRZESTRZENI NAD WODĄ.

WIZJA

POMOSTY PŁYWAJĄCE

POMYŚLANE NA NOWO.

Troska, odpowiedzialność i skupienie się na bezpieczeństwie przyświecają każdej z naszych realizacji. Aspekty te stanowią jedną z podstawowych cech projektowanych i produkowanych przez nas artykułów. Widać to szczególnie w dużym zaangażowaniu w segment produktów skierowanych bezpośrednio dla branży ratowniczej. Doświadczenie zdobywane w tej dziedzinie przekładamy bezpośrednio na nasze pozostałe produkty.

ostoja-bukowo-na-kaszubach-wakacje-z-dziecmi-nad-jeziorem-7-big (1).jpg

DOPASOWANIE DO TWOICH POTRZEB

Mamy bardzo szeroki zakres działań. Oferujemy produkty z wielu branż. Począwszy od branży sanitarnej (rury, rurociągi i studnie kanalizacyjne), przez armaturę przemysłową, zbiorniki na różnego typu ciecze, ale również systemy rurociągów pływających, znaki żeglugowe, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, ale również pomosty pływające i pływaki modułowe, ale także łodzie ratownicze, łodzie rekreacyjne, akcesoria żeglarskie. W najbliższej przyszłości oferta powiększy się o house-boaty, domy na wodzie, pływające hotele, statki pasażerskie i wiele innych produktów.

POMOSTY PŁYWAJĄCE
DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH.

Na równi z zaangażowaniem w poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, wierzymy, że bardzo ważnym aspektem zmiany rzeczywistości jest powszechna dostępność dobrych rozwiązań.

Chcemy sprawić, by każdy mógł podróżować i zachwycać się wodą.

O NAS
port-osrodka-wypoczynkowego-skarpa_15863_7.jpg

DLACZEGO ROTO-TECH

INNOWACJE W KAŻDYM CALU

Nasze produkty charakteryzuje wysoki poziom innowacji. Już samo powstanie firmy związane jest z opracowaniem autorskiej technologii rotacyjnego odlewu elementów z tworzyw sztucznych. Co roku wprowadzane są nowe rozwiązania techniczne opracowywane przez specjalistów i inżynierów RT. R+D (Research and Development) są jednym z kluczowych elementów DNA naszej firmy firmy. Własne sposoby produkcji form, implementacja nowych narzędzi – drukarek 3D, robotów, maszyn CNC, etc są jednym z głównych priorytetów na liście inwestycji.

O NAS

STATYSTKI ROTO-TECH

23

DYSTRYBUTORÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

23

WSPÓŁPRACUJĄYCH ODDZIAŁÓW RATOWNICZYCH

35

SZKOLEŃ Z OBSŁUGI ŁODZI KONTRA

TYSIĄCE

SPRZEDANYCH ŁODZI

INWESTYCJE

GDZIE ZNAJDZIECIE NASZE ŁODZIE

Nasze łodzie pływają po całym świecie.

Mamy dystrybutorów którzy z powodzenie sprzedają nasze łodzie za granicą w miejscach takich jak Indie, Chiny, Islandia, Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Współpracujemy również z wypożyczalniami i portami w całej Polsce.

DO NASZYCH KLIENTÓW NALEŻĄ M.IN.

57543570_2356442431251428_1864457874562875392_n.png
bottom of page